Бічна сторона рівнобедреного трикутника на 9 см більша за основу. Знайти периметр трикутника, якщо

його основа дорівнює 56 см. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!

Ответы на вопрос

Отвечает Кочкина Диана.
Бічна =56+9=65
P=56+65+65
P=186