Дві сторони трикутника дорівнюють 3 корінь із 2 см, а кут між ними становить 135 градусів. Знайдіть

третю сторону

Ответы на вопрос

Отвечает Свежов Дима.
Для этого надо воспользоваться теоремой косинусов.
c= \sqrt{a^2+b^2-2abcos135} = \sqrt{18+18-2*18*(- \frac{ \sqrt{2} }{2}) } =   \sqrt{18( 2+\sqrt{2})}=3 \sqrt{2(2+ \sqrt{2}) }   ≈ 7,8393778.