ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА !!!! знайдіть об'єм циліндра ,твірна якого дорівнює 4 см, а радіус основи

дорівнює 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сагынбаев Азамат.
V = S*H.
S = πR² = π*6² = 36π см².
твірна якого дорівнює 4 см - это высота Н.
V = 36π*4 = 144π = 452.3893 см³