Периметер парелограма дорівнюе 72 см,одна з його сторін 16 см . знайдіть довжини решти сторін


Ответы на вопрос

Отвечает Жумабеков Ерасыл.
Протилежні сторони паралелограма рівні. Тобто 2 сторони дорівнюють 16+16=32. 72-32=40. Це 2 інші сторони, які рівні. 40/2=20. Тому, сторони дорівнюють 16, 16, 20 і 20 см.