Периметр паралелограма ABCD дорівнює 26 см, а одна з його сторін на 3 см менша за другу.Знайдіть

більшу сторону паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Ремез Алексей.
А+в=13 
а+а+3=13
2а=10
а=5
в=5+3
в=8