144есеп көмек керек срочно



Ответы на вопрос

Отвечает Пидюра Витта.

ΔABC тік бұрышты үшбұрыш. Пифагор теоремасы бойынша ВС= \sqrt{ AC^{2} - AB^{2}  } =  \sqrt{25-16} = \sqrt{9}=3; \\2) sin30°= AB/AC;  1/2 = 2.5/AC;  AC = 5м; cos30° = BC/AC;  BC = 5√3/2м;\\3) AB = [tex] \sqrt{ AC^{2} -  BC^{2}  } =  \sqrt{169-144}= \sqrt{25} =5