Із точки А до площини проведено похилу АВ і АС та перпендикуляр АО.Знайдіть АВ і АС,якщо АВ-АС=1см,

ВО= корінь з 6,СО= 1 см

Ответы на вопрос

Отвечает Маликова Ирина.

AB=AC+1 

 

по теоремі Піфагора

AO^2=AB^2-BO^2=AC^2-CO^2

 

(AC+1)^2-(корінь(6))^2=AC^2-1^2

AC^2+2AC+1-6=AC^2-1

2*AC=4

AC=4:2=2

AB=2+1=3

ответ: 2 см, 3 см