Обчисліть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 3 см. і 2 см, а кут між ними 30 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Белякова Наташа.

S=1/2 ab*sin30
S= 1/2*3*2*1/2=3/2