Знайдіть сторони прямокутника , якщо: а) одна зі сторін дорівнює 12см , а діагональ 13см


Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Пусть АBCD- прямоугольник

AC=13

AD=12

AB^2=AC^2-AD^2=169-144=25

AB=5

 

AB=CD=5

AD=BC=12