Катети прямокутного трикутника дорівнюють 5 м і 12 м.Знайдіть висоту трикутника,проведену до

гіпотенузи.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Висота = половині гіпотенузи а гіпотенуза за теоремою піфагора = 13
12в квадраті* 5в квадраті= 13 в квадраті
тоді висота =6,5 м

Отвечает Достоевский Алексей.

 h_{c}= \frac{ab}{c}= \frac{12*5}{13}=4,7
13 - це гіпотенуза, її знайшли за теоремою Піфагора