Знайти гіпотенузу прямокутного трикутника, у якого висота, проведена до гіпотенузи, дорівнює см, а

проекція одного з катетів на гіпотенузу дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.

Нехай КВ - проекція катета ВС на гіпотенузу. КВ = 6 см. СК = 6√3 см.
 За властивістю висоти: CK^2=AK\cdot KB, звідси АК
AK= \frac{CK^2}{KB}= \frac{36\cdot 3}{6}=18   см
 Гіпотенуза: AB = AK+KB = 6+18=24 см

Відповідь: 24 см