1)На сторонах АВ і ВС паралелограма АВСD позначено відповідно точки F і Е так, що AF : FB = 1 : 4;

BE : EC = 1 : 3. Виразіть вектор EF через вектори а АВ  і b AD 

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеева Екатерина.
АВ=5х, ВС=4х; FB=4/5AB; BE=1/4BC.
FE=4/5 FD + 1/4 BC.