Один із суміжних кутів становить 44% другого.Скільки градусів у кожному з цих кутів.ПОМОЖІТЬ СКОРІШЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Ауельбекова Жулдыз.
Один угол-х Второй угол - 0.44х Х+0.44х=180 1.44х=180 Х=18000/144 Х=125-один угол 180-125=55 -второй угол