У прямокутній системі координат на тригонометричному колі позначьте М, яка відповідає куту 150°.а)

Визначьте координати х і у точки М. Яка з координат більша ?б) Обчисліть значення виразу х² + у². Обґрунтуйте отриманий результат .

Ответы на вопрос

Отвечает Нумалов Юра.

1. 2х-5у+20=0

С осью Ох  => y=0  => 2x-5·0+20=0

                                       2x=-20

                                         x=-10

Получили точку (-10; 0).

С осью Оy  => x=0  => 2·0-5y+20=0

                                       -5y=-20

                                         y=4

Получили точку (0; 4).

 

2. x²+6x+y²=0

    (x²+6x+9)+y²=0+9

    (x+3)²+y²=3²

Окружность радиуса 3 с центром (-3; 0).

Если АВ - диаметр, то АВ=6

Значит, АВ является диаметром.

 

3. Чертежи во вложении.