Один із суміжних кутів на 22° більший від іншого знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Ваня.

Нехай одна сторона позначимо х ,  друга сторона позначимо х+22.Отже розвяжемо рівняння.
х+22+х=180
2х+22=180
2х=180-22
2х=168
х=158:2
х=79- перша сторона
79+22=101- друга сторона