Знайдить периметр прямокутника, діагональ якого дорівнюе 13 см, а одна із сторіндорівнюе 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.
13²-12²=а²
а²=(13-12)(13+12)
а²=25
а=5(см) -ширина
b=12 (см)-длина
Р=(5+12)*2=34(см)