Радіус кола дорівнює 27 см. Знайдіть довжину дуги цього кола, градусна міра якої становить 25

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Костромин Антон.
Р = ( пи * R *n): 180 = (3.14 * 27 * 25) / 180 = 11,775