Терміново !!!!!! Допоможіть знайти сторони рівнобедренного трикутника , якщо його периметр дорівнює

54 см , а висота проведена до його основи 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Егор.

Трикутник АВС, АВ=ВС=х, ВН висота=медіані на АС=9, периметрАВС=54, АВ+ВС+АС=54, х+х+АС=54, АС=54-2х, АН=НС=(54-2х)/2=27-х, трикутник АВН прямокутний, АВ в квадраті=АН в квадраті+ВН в квадраті, х в квадраті=729-54х+х в квадраті+81, 54х=810, х=15=АВ=ВС, АС=54-2*15=24