Завдання №1Катет прямокутного трикутника дорівнює 9 см, а гіпотенуза-20см. Знайдіть довжину

проекції даного катета на гіпотенузу.Завдання №2Складіть формулу та знайдіть середню лінію описаної трапеції, якщо її периметр дорівнює 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Ника.


1)x/9=9/20    x=81/20=4,05