Знайдіть площу прямокутника,сторони якого дорівнюють 5см і 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Eliseev Nikita.
5 см + 6см *2=22 - площадь
Ответ:22 см. 
                                                   Краткая запись
1 сторона- 5 см
2 сторона - 6 см
S- ?
Отвечает Габбасов Радмир.
S=5×6=30(см)
S=30см.