ПОМОГИТЕ ПРОШУ!!!!!!!!!!!!!На сторонах OC i OD трикутника ODC позначено відповідно точки А і В

такі,що ОА=6см,ОВ=9см,АС=15см,ВD=5см,АВ=4см.Знайдіть довжину сторони СD.

Ответы на вопрос

Отвечает Тураханова Карина.
ОД=ОБ+БД=9+5=14
ОС=ОА+АС=6+15=21
трик.ОДС подібний до трик.ОАБ (за двома сторонами та кутом між ними, бо ОА/ОД=ОВ/ОС, кутДОС - спільний)
Із означення подібності трикутників випливає, що ОА/ОД=ОВ/ОС=ВА/ДС
6/14=9/21=4/ДС
4/ДС=9/21
9ДС=84
ДС=9целых1/3 (см)