Знайти сторону квадрата,якщо його діагональ =32см?допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Маша.
По теореме Пифагора: 32^2=а^2+а^2; а^2=1024:2=512; а=√512= 16√2 см;