Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 8 см площа бічної поверхні 80 см^2.

знайдіть об'єм піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Мацаев Никита.
Давление=силу/площадь опоры
P=F/S
F- сила тяжести. F=m*g ( m- масса, g-ускорение свободного падения).
Массу определим из формулы плотности : ро=m / V. ( v-объём, ро - плотность) 
m=po*V. Подставим: 
р=ро*V*g / S                            104кПа=104000Па
ро=S*p / V*g                                    
ро=1,5*104000/6*10=2600