Діагоналі ромба дорівнюють 12 см і 16 см. Знайдіть периметр ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Гулина Катя.
Діагоналі ромба в точці перетину діляться навпіл, DO = 8 CD = 6 
ТЕОРЕМА ПІФАГОРА
DC² = 36+64 = 100
DC = 10cm
P=10*4=40cm