Знайдіть площю трикутника якщо дві його сторони дорівнюють 10см і 14см а кут між ними 150градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Сергей.
Площа трикутника дорівнює : потрібно 1/2 помножити на ці 2 сторони і на синус кута між ними, тобто на синус 150 .
синус 150 = 1/2
Тоді площа = 1/2(10*14)*1/2=35 см(2)