ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!ПОМОГИТЕ!!Апофема правильної піраміди дорівнює l і утворює кут альфа з бічним

ребром. Знайдіть площу повної поверхні піраміди,якщо піраміда чотирикутна

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнов Юрий.

дивись малюнок уважно!!! OK gthgtyl/CD, DK=KC ,SK перпенд.DC по т. про три перпендикуляра,SK апофема

tq a=DK/l, DK=l*tg a, DC=2l*tg a

S основ.=4*l^2*tg^2a( в основі квадрат)

S грани(DSC)=SK*DK

S бп=4*SK*DK=4*l*ltg a=4*l^2*tg a

S=4*l^2*tg^2a+4*l^2*tg a=4*l^2*tg a*(1+tg a)