Знайти n многокутника, зовнішній кут якого дорівнює 40 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Хорошилов Данил.
Сума зовнішних кутів многокутника =360, n=360/40=9, або внутрішній кут=(n--2)*180/n, внутрішній кут=180-40=140, 140=(n-2)*180/n, 40n=360, n=9