СРОЧНО ДАЮ ВСЕ БАЛЫ Точки M і K- середина сторін AB i AC трикутника ABC відповідно. Знайдіть

периметр трикутника AMK, якщо AB=6см, BC=4см, AC=7см

Ответы на вопрос

Отвечает Рындина Анна.
Для знаходження периметра трикутника AMK нам потрібно спершу знайти довжини сторін AM, MK і AK.

Для цього, знаючи, що M і K - середини відповідних сторін трикутника ABC, можна використовувати властивості середніх ліній.

1. Довжина сторони AM дорівнює половині довжини сторони AB:
AM = AB / 2 = 6 см / 2 = 3 см.

2. Довжина сторони MK дорівнює половині довжини сторони BC:
MK = BC / 2 = 4 см / 2 = 2 см.

3. Довжина сторони AK дорівнює половині довжини сторони AC:
AK = AC / 2 = 7 см / 2 = 3.5 см.

Тепер ми знаємо довжини сторін трикутника AMK: AM = 3 см, MK = 2 см і AK = 3.5 см.

Тепер знайдемо периметр трикутника AMK:

Периметр AMK = AM + MK + AK = 3 см + 2 см + 3.5 см = 8.5 см.

Отже, периметр трикутника AMK дорівнює 8.5 см.