Пожалуйста помогите, очень срочно!!! Знайдіть кути трикутника якщо один з них дорівнює 30

градусів, а два інші відносяться як 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Дарина.
Нехай коефіцієнт пропорційності буде x, тоді два інші кути будуть як 2х і 3х.
Сумма кутів трикутника дорівнює 180 градусів, складаємо рівняння:
30а+2x+3x=180а \\ 5x=180а-30а \\ 5x=150а \\ x=150а:5 \\ x=30а
Звідси, два інші кути будуть - 2х = 2*30 =60градусів и 3х=3*30=90градусів

Відповідь: 60градусів і 90градусів.