Радіус основи конуса дорівнює 5 см а твірна 8 см. Знайти площу повної поверхні даного конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Настя.

Ответ:

65см³

Объяснение:

Дано:

Конус

R=5см

L=8см

Решение

S=π*R(R+L)

S=5π(5+8)=5π*13=65π см³