Бісектриса кута А паралелограма АBCD перетинає діагональ BD і сторону ВС у точках EiF відповідно

ВЕ:ED=2:7. Знайдіть відношення BF:FC.

Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллина Айгиза.
Ответ 
АК - биссектриса => 
L BAK = L KAD 
Но L KAD = L AKB (как углы при AD // BC и cекущей АК => 
L BAK = L AKB => 
AB = BK = 7 => 
P = 2*(AB+BC) = 2*{AB + (BK+KC)} = 2*{7 + (7+8)} = 2*(7+15) = 2*22 = 44 - периметр