Чи може сума кутів многокутника дорівнювати 2700 (градусів) якщо так знайдіть кількість його сторін


Ответы на вопрос

Отвечает Умрихин Слава.

Дано:
опуклый многоугольник
Знайти:
Чи існує многокутник у якого
сумма углов 2700

Объяснение:

  1. Предположим что сумма углов много-угольника равна 2700
    Сумма углов многоугольника вычисляется по формуле
    ∑=180(n-2); ∑=2700
    180(n-2)=2700|:90
    2(n-2)=30
    2n-4=30
    2n=34
    n=17
    Відповідь: Так існує, кількість сторін 17