Знайдіть третю сторону трикутника, якщо дві його сторони 5см і 6 см, синус кута між ними 3/5.

СРОЧНО, З РОЗВ'ЯЗКОМ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мальченко Кирилл.

Ответ:

√13 см.

Объяснение:

Дано: ΔАВС,  АС=5 см,  ВС=6 см,  sinC=3/5.  АВ - ?

∠С=37° за таблицею Брадіса

За теоремою косинусів

АВ²=АС²+ВС²-2*АС*ВС*соs37°=25+36-60cos37=61-60*0,7986=61-48=13.

АВ=√13 см.