Знайдіть прощу трикутника, дві сторони якого дорівнюють 3 см і 2 см, а кут між ними – 30°.


Ответы на вопрос

Отвечает Лопатина Даша.

Ответ:

1,5см^2

Объяснение:

S = (1/2) * 3 см * 2 см * sin(30°)=3/2(1,5)см^2