Даю 100 балів Осьовим перерізом конуса є рівносторонній трикутник, сторона якого дорівнює 6мм.

Обчисли об'єм конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Шарова Юля.

Ответ:

V=48.97mm3

Объяснение:

V=1/3*pi*R*R*H

R= 6/2=3

висота рівностороньго трикутника H= 6*sqrt(3)/2=3*sqrt(3)

V=48.97mm3