1. ∆АВС = ∆РМN . Випишіть рівності для сторін і кутів цих трикутників.​


Ответы на вопрос

Отвечает Куандыкова Назлы.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо трикутник АВС площею дорівнює трикутнику РМN, то маємо:

Рівності між сторонами трикутників:

AB/PM = BC/NM = AC/PN

Рівність між кутами:

∠A = ∠R, ∠B = ∠M, ∠C = ∠N

Рівність між площами:

S(ABC) = S(RMN)