У конус, осьовий переріз якого є рівностороннім трикутником, твірна дорівнює 10 см. Знайдіть

радіус кулі, вписаної в конус.А 5 см Б 5 см В 10 см Г 10 см Д Інша відповідьДопоможіть,будь ласка буду дуже вдячний

Ответы на вопрос

Отвечает Самарьянц Андрей.

Ответ:

r=5√3/3 см

Объяснение:

r=AB/2√3=10/2√3=5√3/3 см

.......................