Периметр трикутника 70см. Чому дорівнюють довжини його сторін, якщо одна з них більша від іншої на

6 см і менша від третьоїна 10см

Ответы на вопрос

Отвечает Фигуркин Вова.

( Х - 6 ) - первая сторона

Х - вторая сторона

( Х + 10 ) - третья сторона

Х + Х - 6 + Х + 10 = 70

3Х + 4 = 70

3Х = 66

Х = 22 - вторая сторона

22 - 6 = 16 - первая сторона

22 + 10 = 32 - третья сторона

Ответ: 22 ; 16 ; 32.

Отвечает Макаров Ньургун.

Решение:

1 Сторона - x^{1}

2 сторона - x+63^{}

3 сторона - x + 16 x + x + 6 + x + 16 = 703^{}

x + 22 = 703 x = 70 - 223 x = 48 x = 48 : 3 x = 16 ^{}см - 2 сторона

16+6=22^{} см - 1 сторона

16+16=32^{} см -  3 сторона