Помогите пожалуйста решить!! Осьовим перерізом циліндра є прямокутник, площа якого 24 см².

Знайдіть площу повної поверхні циліндра, якщо його радіус 3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Коля.

Ответ:

42π см ²

Объяснение:

DC=2*OC=2*3=6см диаметр

S(ABCD)=DC*AD. →

AD=S(ABCD)/DC=24/6=4см высота цилиндра.

Sбок=π*DC*AD=π*6*4=24π см²

Sосн=ОС²*π=3²π=9π см²

Sпол=Sбок+2*Socн=24π+18π=42π см²


Отвечает Aleinikova Margheret.

Ответ:

42π см

Объяснение:

OB=R

AB=d

AB=6

Із площі прямокутника можемо дізнатися величину сторони b

S=a*b

b=\frac{24}{6}

b=4

AB=a

AC=H=b

S(повн)=2πRH+2πR²

S(повн)=2π*3*4+2π*9=42π см