Запишите уравнение прямой що проходить через точки a (-7;3) b (5;-3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гарипов Ришат.

Ответ:

Для знаходження рівняння прямої, що проходить через дві точки, використовується формула:

y - y₁ = m(x - x₁),

де (x₁, y₁) та (x, y) - координати точок, а m - нахил прямої.

Спочатку знайдемо нахил прямої m:

m = (y₂ - y₁) / (x₂ - x₁),

де (x₁, y₁) = (-7, 3) і (x₂, y₂) = (5, -3).

m = (-3 - 3) / (5 - (-7)) = (-6) / 12 = -1/2.

Тепер підставимо значення нахилу та одну з точок у формулу:

y - 3 = (-1/2)(x - (-7)),

y - 3 = (-1/2)(x + 7),

y - 3 = (-1/2)x - 7/2,

y = (-1/2)x - 7/2 + 3,

y = (-1/2)x - 7/2 + 6/2,

y = (-1/2)x - 1/2.

Отже, рівняння прямої, що проходить через точки A(-7,3) та B(5,-3), є y = (-1/2)x - 1/2.

Объяснение: ЖДУ СПАСИБО)