Бічне ребро правильної піраміди дорівнює L, а плоский кут при вершині піраміди становить a .

Знайдіть площу поверхні піраміди,якщо піраміда трикутна

Ответы на вопрос

Отвечает Костров Никита.

Ответ:

Площа поверхні правильної трикутної піраміди обчислюється за формулою:

S = (L^2 * √3) / 4,

де L - довжина бічного ребра піраміди.

Також, враховуючи, що плоский кут при вершині піраміди становить a,можна використати косинус та синус цього кута для обчислення довжини бічного ребра:

L = 2 * a * sin(30°) = a.