СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Найдите неизвестные углы четырёхугольника, один

из углов которого равен 90°, второй и третий относятся как 7 ∶ 5, а четвертый угол равен полусумме второго и третьего.

Ответы на вопрос

Отвечает Власюк Богдан.
Сумма 4 углов 360 градусов
1-90
2-5х
3-7х
4-(5x+6x):2=6x
Можно решить уравнением
90+5х+7х+6х=360
90+18х=360
18х=360-90
18х=270
х=15
5х=75
7х=105
6х=90
Отвечает Греков Ярослав.

Ответ:

1. Перший кут - 90 градусів (це прямий кут).

2. Другий кут - нехай буде 7x градусів.

3. Третій кут - нехай буде 5x градусів.

4. Четвертий кут - полусума другого і третього кута, тобто (7x + 5x) / 2 = 6x / 2 = 3x градуси.

Знаючи, що сума всіх кутів в чотирикутнику дорівнює 360 градусів, ми можемо записати рівняння:

90 + 7x + 5x + 3x = 360

Тепер розв'яжемо це рівняння для знаходження значення x:

90 + 15x = 360

15x = 360 - 90

15x = 270

x = 270 / 15

x = 18

Тепер, коли ми знайшли значення x, ми можемо обчислити всі кути:

1. Перший кут - 90 градусів.

2. Другий кут - 7x = 7 * 18 = 126 градусів.

3. Третій кут - 5x = 5 * 18 = 90 градусів.

4. Четвертий кут - 3x = 3 * 18 = 54 градуси.

Отже, ми знайшли всі чотири кути чотирикутника:

1. 90 градусів

2. 126 градусів

3. 90 градусів

4. 54 градуси.