Дано дві паралельні площини а і в. Точки К і Н належать площині а, точки С і Р - площині в.

Відрізки КР і СН перетинаються в точці О. Знайдіть довжину відрізка ОР, якщо КН = 13,5 см, КО = 9,6 см, СР = 4,5 см. Допоможіть, будь ласка! Дуже дякую вам!​

Ответы на вопрос

Отвечает Турлаков Роберт.
Для знаходження довжини відрізка ОР ми можемо скористатися подібністю трикутників КРО та СНО, оскільки обидва ці трикутники мають спільний кут між стороною КО та СН.

Спільна подібність між трикутниками КРО та СНО дозволяє нам записати наступний вираз:

(КО / СН) = (КР / ОР)

Тепер можемо підставити відомі значення:

(9.6 / 4.5) = (13.5 / ОР)

Тепер розв'яжемо це рівняння для ОР:

(9.6 * ОР) = (13.5 * 4.5)

9.6ОР = 60.75

ОР = 60.75 / 9.6

ОР ≈ 6.328125 см

Отже, довжина відрізка ОР приблизно дорівнює 6.33 см.