Соеденив середины всех сторон треугольника МСК получили треугольник, длины сторон которого

относятся 3:4:5 . Найдите длины соорон этого треугольника, если периметр треугольника МСК равен 120 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоева Ирина.

Объяснение:

В даній задачі можна використовувати теорему Піфагора для визначення довжин сторін нового треугольника, оскільки ми знаємо, що цей новий треугольник - прямокутний, відомий його периметр і відомо, що сторони відносяться в співвідношенні 3:4:5.

Спершу, знайдемо суму цього співвідношення:

3 + 4 + 5 = 12

Тепер ми можемо визначити коефіцієнт, який визначає загальну довжину сторін треугольника:

Загальна довжина сторін нового треугольника = Периметр треугольника МСК / Загальна сума співвідношення = 120 см / 12 = 10 см.

Тепер, використовуючи цей коефіцієнт, ми можемо знайти довжини сторін нового треугольника, множачи кожну сторону співвідношення на 10:

3 * 10 = 30 см

4 * 10 = 40 см

5 * 10 = 50 см

Отже, довжини сторін нового треугольника дорівнюють 30 см, 40 см і 50 см.