Знайдiть градусную мiру дуги кола, довжина якоï дорiвнюе π см, якщо радiус кола дорiвнюе 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Купцов Данил.
 \alpha = \dfrac{180а\cdot l}{R\cdot  \pi } = \dfrac{180а\cdot \pi }{12\cdot \pi } =15а