Пожалуйста помогите, срочно нужно!!!! Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнюе 6 см, а висота

-4. знайти ширину паралелепіпеда, якщо його об'єм дорівное 120 см кубічних. А. 12 см Б. 10 см В. 15 см Г. 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхов Егор.

Ответ:

5см

Объяснение:

V=a*b*c

a=6см длина

b=4см высота

с=?

Решение

с=V/(a*b)=120/(*6*4)=120/24=5см ширина