Розв'яжіть прямокутний трикутник Δ ABC (∠C=90°),в якому AC=8см,∠B=40°.


Ответы на вопрос

Отвечает Азимов Назим.

Дано: ∆ АВС, /_ С= 90° , /_ В= 40° , АС= 8 см.

Знайти: /_ А, АВ, ВС.

1. /_ А = 90°-40°=50°

2. АС/ sinB= CB/ sinA

CB = (AC • sinA) / sin B

CB =

 \frac{8 \times  \sin(50) }{ \sin(40) }  = 9.53403 \: cm

CB ≈ 9,5 cm

3. AB²= AC²+CB²

AB² = 64 + 90,25= 154, 25

AB = √154,25 ≈ 12,4 cm

Відповідь: /_ А= 50°, СВ= 9,5 см, АВ= 12,4 см