Пожалуста Діагоналі паралелограма 14 і 22 см а сторони пропорційні числам 6 і 7. Знайдіть периметр

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Де Артём.
Дано
АВСД - паралелограм; АВ\\СД, ВС\\АД.
АС=22 см, ВД=14 см; АВ\АД=6\7
Знайти Р.

Нехай АВ=6х см, а ВС=7х см.
За властивістю діагоналей паралелограма
АС²+ВД²=2(АВ²+ВС²)
484+196=2[(6x)²+(7x)²]
680=2(36х²+49х²)
170х²=680
х²=4
х=2.
АВ=6*2=12 см; АД=7*2=14 см.
Р=2(12+14)=2*26=52 см.
Відповідь: 52 см.