Визначите скільки сторін має правильний многокутник у якого внутрішній кут у 8 разів більший за

зовнішній

Ответы на вопрос

Отвечает Каганцев Миша.

n =   \frac{180(n - 2)}{n}
по смежным углам отмечаем 8x и x
180= 9x
x= 20
угол многоугольника = 8*20 =160