Функцію задано формулою у = 1∕5 х + 3, де -5 ≤ х ≤ 10. Яких цілих значень може набувати функція?


Ответы на вопрос

Отвечает Легка Марія.

Відповідь:

Пояснення:

у = 1∕5 х + 3, де -5 ≤ х ≤ 10

у = 1∕5 х + 3

х= -5,-4,-3,-2,-1,0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.

при х= - 5;   у = 1∕5 х + 3=1∕5 *(-5) + 3= - 1+3=2

при х= 0;   у = 1∕5 х + 3=1∕5 *0 + 3= 0+3=3

при х= 5;   у = 1∕5 х + 3=1∕5 *5 + 3=  1+3=4

при х= 10;   у = 1∕5 х + 3=1∕5 *10 + 3= 2+3=5

При інших значеннях х -  функція задана формулою   у = 1∕5 х + 3 не буде набувати цілих значень.